Więcej informacji
BUGGSTER RTR ze stajni VRX Racing brat legenedarnego Spirita EBD w skali 1:10 z napędem na 4 koła.
Szeroki rozstaw kół, niskie zawieszenie, lekkość konstrukcji i przyczepne opony sprawiają, że można nim zarówno pędzić po wertepach jak i skakać po hopkach.
Prezentowany model to rewelacyjne wyścigowe auto zdalnie sterowane z napędem 4WD. Jeden z najlepszych elektrycznych rc buggy w popularnej skali 1/10.
Model standardowo wyposażony w mocny silnik elektryczny klasy 550 oraz akumulator 1800mAh oraz mocny 400A dwukierunkowy regulator obrotów z dużym radiatorem.

Niskie zawieszenie, wąskie koła i smukła sylwetka powodują iż jest to bardzo szybkie auto, które bardzo dobrze radzie sobie na torach ziemnych.
Model jest polecany początkującym, ale także zaawansowanym modelarzom i zawodnikom!
Prezentowany BUGGSTER 2.4GHz to wersja RTR, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 8szt baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.
Skład zestawu:- Model VRX BUGGSTER RTR 2.4GHz
- Radio 2.4GHz
- Akumulator do modelu NiMH 7.2V 1800mAh
- Ładowarka sieciowa
- Instrukcja obsługi
Dane techniczne:- Akumulator: NiMH
- Długość : 415 mm
- Szerokość : 300 mm
- Wysokość: 165 mm
- Wiek: 14+
- Wersja: RTR
- Skala: 1:10
- Silnik: elektryczny szczotkowy
- Radio: 2.4GHz
- Podwozie: Buggy
- Napęd: 4WD
- Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne