Laweta Mercedes-Benz Sprinter 1:18 2.4GHz RTR (wyciągarka, auto terenowe)

DE/E674-003

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

215,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Replika popularnej auto-lawety Mercedes-Benz Sprinter. Transporter jest wykonany w skali 1:18 i sterowany za pomocą nadajnika 2.4GHz. Na uwagę zasługuję tutaj wyposażenie zestawu w dodatkowy pojazd, który możemy przewozić na lawacie. 


Zarówno karoseria, jak i pozostałe detale pojazdu zostały doskonale odwzorowane z oryginalnego Sprintera. Poczuj się jak prawdziwy kierowca prawdziwej auto-lawety i przewóź samochody osobowe.Dodatkową atrakcją jest możliwość uruchomienia wciągarki, która jest na wyposażeniu lawety i wciągniecia autka terennowego na "pokład", jednakże wciąganie odbywa się w sposób manualny (nie z pilota).

Wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnemu nadajnikowi 2.4GHz nie musimy martwić się o żadne zakłócenia podczas zabawy Mercedes-Benz Sprinter jest gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka - potrzebujesz jedynie 2 baterii AA do zasilania pilota, które również możesz kupić u nas.



Skład zestawu:
  • Laweta
  • auto terenowe do przewożenia na lawecie
  • Nadajnik 2.4GHz
  • Akumulator 300mAh 4.8V 
  • Ładowarka USB


Dane techniczne:
  • Akumulator: NiCD
  • Długość : 750 mm
  • Szerokość : 470 mm
  • Wysokość: 460 mm
  • Wiek: 6+
  • Funkcje dodatkowe : elementy ruchome
  • Materiał wykonania: ABS
  • Radio: 2.4GHz
  • Skala: 1:18



30 innych produktów w tej samej kategorii: